Praca na dworze nie jest łatwa. Z tego powodu obuwie robocze  zimowe  musi spełniać trzy cechy. Po pierwsze być ciepłe, po drugie zapewniać maksymalną ochronę stopy i po trzecie być wygodne. Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK specjalizująca się w produkcji profesjonalnej odzieży roboczej w swojej kolekcji ocieplanego obuwa roboczego połączyła wszystkie te cechy tworząc dwa bardzo ciekawe modele trzewików roboczych:

Obuwie do pracy firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK znajdziesz na stronie -> OBUWIE ROBOCZE ZIMOWE

 

1. Trzewiki robocze ocieplane S3 DAK PREMIUM:

Spełnia normę EN ISO 20345 S3.

Trzewiki ocieplane DAK PREMIUM

2. Trzewiki robocze ocieplane S2 DON PREMIUM:

Spełnia normę EN ISO 20345 S2

Trzewiki ocieplane DON PREMIUM

Zimowe obuwie robocze firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK jest ocieplane i odporne na niską temperaturę. Wierzchy w obu modelach zostały wykonane z wodoodpornej naturalnej skóry tłoczonej co jest nie bez znaczenia przy pracy na zewnątrz. Buty zostały również wyposażone w metalowy podnosek zdolny chronić naszą stopę przed uderzeniem nawet o sile 200J (model DAK posiada dodatkowo wkładkę antyprzebiciową, która chroni stopę przed przekłuciem). Podeszwy dwugęstościowe PU/PU są antyopślizgowe, kwaso i olejoodporne, antyelektrostatyczne, odporne na ścieranie a ponad to posiadają absorber energii w części piętowej. Uchwyty sznurowadeł w obu modelach są antykorozyjne.

To wszystko sprawia, że buty robocze zimowe polskiego producenta zapewniają ciepło i wygodę oraz są wytrzymałe i bezpieczne.

______________________________________________________________________________________________