Pierwsza polska edycja programu MASTERCHEF dobiegła końca – wygrała ją Basia Ritz. W trakcie programu mogliśmy zobaczyć zmagania polskich kucharzy-amatorów, ich pomysły na różne dania oraz… odzież gastronomiczną znajdującą się w ofercie naszego sklepu! Tak to prawda – sklep www.fryda.com.pl dostarczał odzież na potrzeby polskiej edycji programu MASTERCHEF. Oto produkty, w które byli ubrani uczestnicy:

ODZIEŻ GASTRONOMICZNA

(kliknij guzik aby przejść do sklepu, gdzie znajdziesz odzież z programu)

FARTUCH MASTERCHEF – na bazie naszych fartuchów przednich zostały uszyte te na potrzeby programu. To one stały się nieodłącznym elementem MASTERCHEF’a a hasło „oddaj fartucha” podbiło serca widzów.

Fartuch Masterchef biały Fartuch Masterchef czerwony Fartuch Masterchef niebieski

Bluzy kucharskie (Kontrast, Biała z Długim Rękawem oraz SZEF) – to w nich uczestnicy przygotowywali potrawy i walczyli o miano najlepszego kucharza amatora w Polsce. Bluzy posiadają elegancki fason i są komfortowe w użytkowaniu (wykonane z wysokiej jakości tkaniny).

Bluza Kucharska Masterchef 1 Bluza Kucharska Masterchef 2 Bluza Kucharska Masterchef 3

Zapaska 60cm i Furażerka – stanowiły uzupełnienie ubioru uczestników. Zapaski można było zobaczyć m.in w odcinku finałowym.

furażerka masterchef zapaska 60cm

Jeśli chcesz zobaczyć odzież w akcji, koniecznie zajrzyj na oficjalną stronę programu MASTERCHEF: http://masterchef.tvn.pl/

______________________________________________________________________________________________