Specjalnie dla restauracji i hoteli  regionalnych przygotowaliśmy niezwykłą kolekcję odzieży gastronomicznej z haftem parzenicy góralskiej!

Obecnie kolekcja obejmuje 3 produkty (bluzę kucharską i zapaski). Możemy jednak wykonać hafty parzenic również na innych produktach z naszej oferty!  Jeśli podoba Ci się odzież gastronomiczna z parzenicami lub chcesz wykonać hafty na odzieży skontaktuj się z nami:

KONTAKT

Parzenica góralska stanowi charakterystyczny element zdobnictwa góralskiego. Personel ubrany w profesjonalną odzież gastronomiczną z haftem parzenicy prezentuje się bardzo elegancko i stanowi piękną wizytówkę restauracji i hoteli regionalnych, gdzie panuje góralski klimat.

Bluza kucharska jest bardzo wygodna i komfortowa w użytkowaniu (wykonana z wysokiej jakość tkaniny). Poza haftem parzenicy z prawej strony, na bluzie można wykonać dodatkowo haft imienny i naszyć flagi na kołnierzyku.

Zapaski stanowią bardzo uniwersalną odzież gastronomiczną – mogą być stosowane zarówno przez kelnerów, barmanów i kucharzy. Haft parzenicy został na nich umieszczony z lewej strony dzięki czemu bardzo dobrze prezentują się z bluzą kucharską.

Galeria:

______________________________________________________________________________________________