Zaprojektowaliśmy nowe spodnie dla stolarzy, cieśli, dekarzy oraz parkierciarzy. W trakcie projektowania wzięliśmy pod uwagę warunki w jakich pracują te osoby oraz ich potrzeby związane z użytkowaniem odzieży. Tak właśnie powstały spodnie robocze dla stolarzy WORK, które charakteryzują się wytrzymałością, wygodą użytkowania oraz dużą funkcjonalnością. Producentem spodni jest polska firma Kegel-Błażusiak znana na rynku krajowym z wysokiej jakości produktów. Spodnie dostępne są na stronie naszego sklepu (kliknij przycisk poniżej):

 SPODNIE DLA STOLARZY – SKLEP INTERNETOWY

KOLOR MA ZNACZENIE

Drewno jest nieodłącznym elementem pracy każdego stolarza. W trakcie jego obróbki na spodniach osiada duża ilość trocin i pyłu. Z tego powodu zdecydowaliśmy uszyć spodnie dla stolarza w kolorze beżowym, który nie tylko dobrze maskuje zabrudzenia ale sprawia, że spodnie zdecydowanie łatwiej wyczyścić.

NARZĘDZIA ZAWSZE POD RĘKĄ

W trakcie pracy stolarz potrzebuje wielu narzędzi. Dzięki naszym spodniom część z nich będziesz mógł mieć zawsze przy sobie! Duża ilość praktycznych i funkcjonalnych kieszeni znacznie ułatwia pracę. Kieszenie w które wyposażone są spodnie robocze stolarskie zostały zmodyfikowane w stosunku do tych w które wyposażone są standardowe spodnie z kolekcji WORK specjalnie po to by łatwiej przechowywać w nich potrzebne rzeczy.

WYTRZYMAŁOŚĆ = OSZCZĘDNOŚĆ

Mocna tkanina o dużej gramaturze oraz dodatkowe wzmocnienia na kolanach sprawiają, że oferowane przez nas spodnie stolarskie są wytrzymałe i zapewniają długi okres użytkowania.  Zastosowaliśmy również wzmacniające przeszycie w kroku.

BO LICZY SIĘ WYGODA

Ogromne znaczenie w przypadku odzieży roboczej ma komfort użytkowania. Nasze spodnie robocze dla stolarzy wyposażyliśmy w praktyczne kieszenie umożliwiające założenie nakolanników ochronnych, które znacznie zmniejszają dyskomfort w czasie prac wykonywanych na kolanach. Same kieszenie zostały uszyte w taki sposób aby maksymalnie ułatwić zakładanie nakolanników. Ochraniacze wkłada się od góry, dzięki czemu bardzo wygodnie i szybko można je założyć.

JESTEM PROFESJONALISTĄ –  TO WIDAĆ

Spodnie WORK posiadają nowoczesny fason, który zapewnia profesjonalny wygląd w pracy. Kontrastowe wzmocnienia na kolana w kolorze czarnym dobrze komponują się z beżem i świetnie się prezentują. Do spodnie dla stolarza polecamy koszule flanelową, półbuty bezpieczne STREET oraz wkładki nakolannikowe firmy Kegel-Błażusiak.

MASZ WYBÓR

Posiadamy ogromny wybór spodni oraz ogrodniczek roboczych polskiego producenta, dzięki czemu możesz wybrać model najbardziej odpowiedni do wykonywanej przez Ciebie pracy. Jeśli masz pytania możesz do nas zadzwonić lub napisać – patrz dział KONTAKT.