Nie wiesz co kupić na prezent? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy klika oryginalnych prezentów dla zmotoryzowanych! Wśród propozycji znajdziesz wiele praktycznych akcesoriów samochodowych: osłony przeciwszronowe na szyby samochodowe, wieszak samochodowy, apteczki samochodowe, zestawy żarówek i bezpieczników itp. Aby przejść do sklepu i zobaczyć resztę propozycji kliknij guzik poniżej:

POMYSŁ NA PREZENT NA ŚWIĘTA DLA ZMOTORYZOWANYCH

A oto inne pomysły na prezent gwiazdkowy:

Pomysł na prezent Zestaw samochodowy FULL – w jego skład wchodzi wszystko to, co każdy kierowca powinien posiadać w swoim samochodzie: apteczka samochodowa, kamizelka i trójkąt ostrzegawczy (zapakowane w apteczce) oraz gaśnica, linka holownicza i zestaw żarówek i bezpieczników.

Pomysł na prezent Zestaw Gwiazdkowy I – znajdziesz w nim: dywaniki samochodowe Santorini, apteczka samochodowa, trójkąt i kamizelka ostrzegawcza (w apteczce)  i pokrowce na wycieraczki samochodowe.

Pomysł na prezent Zestaw Gwiazdkowy II – a w nim: dywaniki samochodowe Berrenberg, osłona przeciwszronowa i wieszak samochodowy.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele innych przydatnych akcesoriów samochodowych z których możesz skompletować własny oryginalny prezent na święta.

oryginalny prezent na święta

Oto jak można zapakować prezent

______________________________________________________________________________________________