Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK idzie za ciosem i po sukcesie jakim okazały się plandeki samochodowe rozpoczęła produkcję pokrowców ochronnych na quady, motocykle i skutery.

Pokrowiec na quada produkowany jest w 4 rozmiarach (w tym na quady wyposażone w kufer). Wszystkie one dostępne są na naszej stronie internetowej – jeśli chcesz ją odwiedzić kliknij guzik poniżej:

POKROWIEC NA QUADA

Jakie są zalety pokrowca na quada?

Pokrowiec bardzo dobrze sprawdza się zarówno w przypadku quadów przechowywanych na dworze jak i w garażu.  Chroni on maszynę przed zabrudzeniem oraz większością zarysowań. Ponadto zabezpiecza lakier przed działaniem niekorzystnych czynników takich jak promienie UV, kwaśny deszcz, ptasie odchody czy soki i liście drzew.

Plandeki służą również jako swojego rodzaju zabezpieczenie przed kradzieżą. Quad schowany pod pokrowcem może stanowić mniej atrakcyjny łup dla złodziei.

 

Czym wyróżniają się pokrowce na quady KEGEL-BŁAŻUSIAK?

Wykonane są z wytrzymałej tkaniny i posiadają aż 24 miesiące gwarancji. Plandeka chroni przed deszczem zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza pod pokrowcem.

Plandeka mocowana jest za pomocą pewnego ściągacza z linką i zakrywa praktycznie całą maszynę.

Pokrowiec na quada włożony jest do praktycznego opakowania w którym można przechowywać plandekę po złożeniu.

______________________________________________________________________________________________