Zajmujemy się sprzedażą pokrowców samochodowych od lat. Niedawno na nasze pułki trafił nowy produkt firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK a mianowicie pokrowce samochodowe ze skóry ekologicznej PRACTIACAL. Jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep kliknij guzik poniżej:

POKROWCE SAMOCHODOWE ZE SKÓRY

Zastanawiasz się nad kupnem pokrowców ze skóry, oto ich zalety i wady:

ZALETY:

Skórzane pokrowce samochodowe są łatwiejsze w czyszczeniu niż klasycznego pokrowce wykonane z materiału, gdyż można przetrzeć je wilgotną szmatką.

Pokrowce wykonane z czarnej eko skóry dobrze prezentują się w samochodzie i są bardzo eleganckie. Ponadto pokrowce PRACTICAL szyte są w trzech rozmiarach na przednie fotele i w dwóch na tylną kanapę, dzięki czemu dobrze prezentują się na fotelach różnych marek samochodów.

Pokrowce ze skóry firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK charakteryzują się wysoką jakością wykonania (posiadają 24 miesiące gwaracnji) i przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne oraz do dzielonej tylnej kanapy.

WADY:

Główną wadą skórzanych pokrowców samochodowych jest ich bardzo mocne nagrzewanie się latem na słońcu. Osobom, które tego nie lubią polecamy welurowe pokrowce samochodowe.

______________________________________________________________________________________________