Kolor czarny jest elegancki i bardzo dobrze komponuje się z większością innych odcieni a ponadto nie widać na nim zabrudzeń. Nie dziwi więc nas, że dużo osób chce czarne pokrowce samochodowe do swojego auta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty sklepu pokrowce samochodowe w kolorze czarnym polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK.

POKROWCE SAMOCHODOWE W KOLORZE CZARNYM

(kliknij przycisk aby odwiedzić nasz sklep)

Pokrowce HERMES bo o nich mowa, wykonane są z bardzo mocnego żakardowego materiału, który doskonale nadaje się do ochrony oryginalnych obić foteli. Innym atutem tego materiału jest jego duża odporność na odbarwienia oraz to, że jest trudnopalny (co potwierdza certyfiakt TUV Rheinalnd).Pokrowce samochodowe w kolorze czarnym

Poza swoją elegancką stylistyką i dużą wytrzymałością, pokrowce HERMES posiadają jeszcze inne atuty. Pokrowce na przednie siedzenia przystosowane są do foteli samochodowych wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Natomiast pokrowce na tylną kanapę posiadają specjalną konstrukcję, która umożliwia składanie zarówno oparcia jak również siedziska kanapy.

Jeśli interesują Cię czarne pokrowce do samochodu, koniecznie zobacz pokrowce HERMES firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania (polski produkt), dużą wytrzymałością (mocny żakardowy materiał), bezpieczeństwem użytkowania (posiadają odpowiednie certyfikaty) oraz wysoką funkcjonalnością (np. dodatkowa kieszeń umieszczona z tyłu pokrowca na przedni fotel).