Regularnie staramy się dokumentować jak pokrowce samochodowe z naszej oferty prezentują się w autach klientów. Wczoraj mieliśmy okazję przymierzyć pokrowce w samochodzie Nissan X-Trail (zdjęcia poniżej). Model ten ma kubełkowe fotele, które wymagają specjalnie profilowanego pokrowca, który dobrze się ułoży i odda jego kształt. Na zdjęciach widoczny jest pokrowiec PERUN w rozmiarze XL, który wykonany jest z miękkiego welurowego materiału, dzięki czemu jest wygodny w zakładaniu i dobrze wygląda na fotelach kubełkowych.

POKROWCE SAMOCHODOWE NISSAN X-TRAIL

aby zobaczyć więcej pokrowców do Nissana kliknij przycisk powyżej

Pokrowce samochodowe PERUN wykonane są z materiału stosowanego do produkcji oryginalnych tapicerek samochodowych i posiadają aż 24 miesiące gwarancji. Nie są to jednak jedyne pokrowce samochodowe do Nissana X-Trail. W naszej ofercie znaleźć można kilka innych kompletów do tego samochodu składające się z pokrowców na fotele i tylną kanapę. W zestawie są również pokrowce na zagłówki, jednak fotel w tym aucie lepiej prezentuje się bez ich zakładania.

Pokrowce na siedzenia posiadają kilka istotnych zalet. Po pierwsze chronią fotele przed przecieraniem (szczególnie profilowane przednie fotele, które są najczęściej eksploatowane). Ponadto zabezpieczenie tapicerki, materiałem ochroni ją przed zabrudzeniem i sprawi, że zachowa swój oryginalny wygląd przez długi czas. W razie pytań zadzwoń lub pisz (telefon i email w zakładce KONTAKT).

Na zdjęciach porównanie: oryginalny fotel pasażera i fotel kierowcy z założonym pokrowcem PERUN.