Na początku tego miesiąca zakładaliśmy pokrowce samochodowe do bardzo ciekawego auta jakim jest Jeep Liberty II (produkowany od 2007 roku). Jasny kolor tapicerki wymagał doboru odpowiedniego pokrowca, który pasowałby do wnętrza tego pięknego auta. Wraz z Klientem zdecydowaliśmy się na pokrowce samochodowe Poseidon (rozmiar L na przednie fotele oraz rozmiar M-L na tylną kanapę). Jasny kolor tych pokrowców doskonale komponuje się z wnętrzem a elegancki wzór w kratkę umieszczony pośrodku dobrze się prezentuje i jest bardzo praktyczny (nie widać na nim nitek z odzieży, które „lubią zostawać” na fotelach). Aby przejść do sklepu kliknij przycisk:

POKROWCE SAMOCHODOWE JEEP LIBERTY

Galeria:

 

Pokrowce Poseidon należą do wysokiej klasy pokrowców samochodowych polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ich mocny welurowy materiał bardzo dobrze zabezpiecza fotele i tylną kanapę nie tylko przed zabrudzeniem ale również przed przecieraniem. Pokrowce są bardzo dobrze wykonane, dzięki czemu dobrze prezentują się w droższych samochodach takich jak np. Jeep Liberty.

Zaletą pokrowców Poseidon jest ich duża funkcjonalność. Pokrowce posiadają gotowe otwory pod zagłówki, a pokrowce na tył przystosowane są do dzielonej tylnej kanapy (umożliwiają jej składanie). Ponadto pokrowce zostały podlaminowane pianką PUR, która ogranicza ich przesuwanie się na fotelach. Inną istotną zaletą pokrowców jest to, że można je zdjąć i wyprać.