Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK od ponad 30 lat produkuje pokrowce samochodowe do różnych marek i modeli aut. Na uwagę zasługują pokrowce samochodowe do Volkswagena Passata (modele B3, B4, B5, B6 i B7). Bogata oferta tej firmy składa się z pokrowców wykonanych z takich materiałów jak welur, żakard, poliester, eko skóra oraz bawełna. Przekonaj się sam jaki masz wybór:

 POKROWCE SAMOCHODOWE DO VOLKSWAGENA PASSATA – SKLEP INTERNETOWY

Pokrowce samochodowe polskiego producenta znane są w naszym kraju z wysokiej jakości wykonania, która przekłada się na ich trwałość, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo i funkcjonalnośc. Duża ilość wzorów, kolorów i rodzajów tkanin sprawiają, że każdy znajdzie coś dla Siebie i swojego Volkswagena Passata:

POKROWCE SAMOCHODOWE VOLKSWAGEN PASSAT B3 i B4

POKROWCE SAMOCHODOWE VOLKSWAGEN PASSAT B5

POKROWCE SAMOCHODOWE VOLKSWAGEN PASSAT B6 i B7

PRZYKŁADOWE POKROWCE SAMOCHODOWE

Oto odpowiedzi na kilka pytań, które ułatwią wybór najlepszego pokrowca:

Jaki materiał wybrać?

Do wyboru jest kilka rodzajów tkanin. Welur, żakard, poliester, ekoskóra i bawełna. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami i ma inne zalety.

Welur (pokrowce: SCOTLAND, PERUN, POSEIDON, ELEGANCE). Welur jest grubym i bardzo wytrzymałym materiałem. Jest przyjemny w dotyku i dobrze się na nim siedzi. Stanowi idealny wybór dla osób, które szukają mocnych pokrowców na lata (pokrowce posiadają 24 miesiące gwarancji).

Żakard (pokrowce ARES). Żakard ma podobną wytrzymałość jak welur. Jest on jednak bardziej „śliski” co sprawia, że łatwiej go wyczyścić (można go nie tylko odkurzyć ale również przetrzeć mokrą ściereczką).

Ekoskóra (pokrowce PRACTICAL). Pokrowce ze skóry ekologiczne są wytrzymałe i najłatwiej je wyczyścić. Ich wadą jest „podatność” na temperaturę tzn. że pozostawione na słońcu szybko się nagrzewają a w zimie są bardzo chłodne.

Poliester (pokrowce BERLIN). Pokrowce z tego materiału stanowią alternatywa dla droższych welurowych pokrowców. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają mocnych pokrowców w atrakcyjnej cenie, które zabezpieczą fotele przed przecieraniem.

Bawełna (Koszulki samochodowe). Bawełna to naturalny materiał, który jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Jednak nie jest on taki mocny jak poliester, welur oraz żakard. Zaletą koszulek wykonanych z bawełny jest to, że się nie elektryzują. Bardzo łatwo się je zakłada.

Co to znaczy, że pokrowce są bezpieczne?

Większość przednich foteli w nowych autach marki Wolkswagena wyposażona jest w boczne poduszki powietrzne. Z tego powodu pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK posiadają specjalne atestowane szwy, dzięki którym przystosowane są do tego typu foteli. Niektóre z modeli pokrowców zostały dodatkowo wykonane z tkanin trudnopalnych.

W jaki sposób pokrowce są funkcjonalne?

Duża cześć samochodów Wolkswagena posiadają składaną tylną kanapę. Z tego powodu pokrowce samochodowe do Volkswagena Passata przystosowane są do składanej tylnej kanapy. Pokrowce posiadają specjalne zamki, umożliwiające dowolne składanie kanapy (pokrowce z serii Excelenet posiadają dodatkowe boczne elementy, które pozwalają podzielić pokrowce w taki sposób, że umożliwiają składanie kanapy bez potrzeby rozpinania zamków).

Pokrowce firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK pasują również na inne modele Volskwagena  w tym: GOLF, JETTA, BORA, CADDY, FOX, LUPO, AMAROK itp.