Z racji wykonywanego zawodu wsiadasz w brudnej odzieży do samochodu? Jest prosty sposób aby chronić fotele samochodowe przed zabrudzeniem. Tym rozwiązaniem są pokrowce ochronne na fotele samochodowe. Gdzie takie pokrowce ochronne znaleźć?

Pokrowce ochronne na fotele samochodowe znajdziesz na stronie:

POKROWCE OCHRONNE DO SAMOCHODU

 

Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje kilka rodzajów pokrowców ochronnych na fotele samochodowe – oto niektóre z nich:

1. Pokrowiec ochronny Orlando:

Ochraniacz na fotel samochodowy Orlando wykonany jest w 100% ze skóry ekologicznej, która jest nieprzemakalna i olejoodporna. Specjalna konstrukcja zapewnia bardzo łatwe zakładanie i ściąganie, oraz pozwala na korzystanie z nich na fotelach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Pokrowiec jest wielokrotnego użytku.

2. Pokrowiec ochronny Atlanta:

Najnowszy ochraniacz na fotel firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Posiada takie same właściwości jak model Orlando. Różni się konstrukcją (zakłada się go na oparcie i siedzisko).

3. Pokrowiec ochronny Mechanicus+:

Ten ochraniacz na fotel wykonany jest z wodoodpornego, trudno przemakalnego i olejoodpornego ortalionu. Można go prać. Przystosowany jest do foteli wyposażonych boczne poduszki powietrzne AIR BAG. Bardzo szybko się go zakłada i ściąga.

Wszystkie pokrowce ochronne na fotele samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK zostały wyprodukowane w Unii Europejskiej. Charakteryzują się dużą trwałością barw. Można je zakładając na fotele wyposażone w boczne poduszki powietrzne.

______________________________________________________________________________________________