Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wprowadziła na rynek pokrowce na motocykle. Są one wykonane ze sprawdzonego materiału,  wykorzystywanego do szycia plandek samochodowych, które okazały się dużym sukcesem polskiej firmy.

Pokrowce na motocykle firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK na tle importowanych produktów konkurencji wyróżniają się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Jeśli chcesz odwiedzić sklep z pokrowcami tej firmy kliknij guzik poniżej:

POKROWCE NA MOTOCYKLE

pokrowce na motocyklepokrowce na motocykle

Dlaczego warto kupić pokrowiec na motocykl?

1. Jeśli nie mamy możliwości garażowania motocykla i musi on stać na zewnątrz to plandeka chroni go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak: deszcz, śnieg, szron czy promienie UV.

2. Pokrowiec zabezpiecza zaparkowany motocykl przed ptasimi odchodami, sokami i liśćmi drzew, przed zabrudzeniem przez pył i brud oraz przed porysowaniem.

3. Zaparkowany motocykl stanowi często atrakcję dla przechodzących ludzi, którzy na nim siadają i się fotografują. Jeśli przeszkadza to właścicielowi to pokrowiec na motor rozwiązuje ten problem. Ponadto zasłonięta maszyna mniej „kusi” potencjalnych złodziei.

Pokrowce na motocykle KEGEL-BŁAŻUSIAK produkowane są w kliku rozmiarach pasujących na motory różnej wielkości (dwa rozmiary przystosowane są do motorów z zamontowanym kufrem).

______________________________________________________________________________________________