KEGEL-BŁAŻUSIAK renomowany polski producent pokrowców i akcesoriów samochodowych wprowadził do swojej oferty nowe pokrowce do bagażnika o nazwie DEXTER. Pokrowce produkowane są w naszym kraju, głównie z polskich surowców z zachowaniem standardów jakościowych Unii Europejskiej. Pokrowiec wykonany jest z mocnej, wodoodpornej ekoskóry i doskonale nadaje się do bezpiecznego i wygodnego transportu psa oraz bagażu. Znajdziesz go w naszym sklepie internetowym:

POKROWCE DO BAGAŻNIKA

Komfort dla Ciebie:

Używanie pokrowca do bagażnika samochodowego w znaczny sposób ułatwia „życie” ponieważ można stosować go zarówno do przewożenia domowego pupila jak i brudnego bagażu. Dexter zabezpiecza tapicerkę przed zabrudzeniem i zamoczeniem, oszczędzając użytkownikowi czyszczenia pojazdu. Jeśli przewozisz psa to nie będziesz musiał się martwić o jego wygodę. Ekoskóra, którą wyłożone jest podłoże została podlaminowana pianką PUR, która zapobiega ślizganiu się pokrowca po bagażniku. Czyni ona również pokrowiec grubszym i wygodniejszym dla psa. Ponadto pianka jest pomocna również przy przewożeniu bagażu i innych przedmiotów, gdyż dzięki niej będą one leżały stabilniej.

Ochrona tapicerki i zderzaka:

Podłoga pokrowca wykonana jest z wytrzymałej skóry ekologicznej, zabezpieczającej tapicerkę bagażnika przed uszkodzeniem (w tym zadrapaniem), zamoczeniem i zabrudzeniem. Cechy te doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku transportu zwierzaka ale również wszelkiego rodzaju brudnego bagażu. Zaletą pokrowca są jego wysokie boczne ściany, dzięki którym chroniona jest duża część bagażnika. Dexter posiada specjalną konstrukcję – część tylna jest ruchoma i zasłania zderzak w czasie wprowadzania i wyprowadzania psa z samochodu. Ponadto wszyte od wewnętrznej strony rzepy bardzo dobrze przyczepiają się do materiału tapicerskiego, jakim wyścielone jest wnętrze bagażnika większości pojazdów.

Bezpieczeństwo psa i bagażu:

Omawiane pokrowce do bagażnika samochodowego marki KEGEL-BŁAŻUSIAK zwiększają bezpieczeństwo przewożonego psa i bagażu na wiele sposobów. Po pierwsze podłoże pokrowca podlaminowane jest pianką PUR, która w znaczny sposób ogranicza jego przemieszczanie się po bagażniku (pozwala to psu oraz bagażu zachować stabilną pozycję). Po drugie pokrowiec Dexter posiada specjalne rozcięcie odsłaniając mocowania, znajdujące się w bagażniku, które umożliwiają przypięcie do nich psa, krótką smyczą samochodową lub przywiązanie bagażu (chroni to zwieszaka oraz przedmioty w czasie hamowania).

Łatwy i szybki montaż i dopasowanie:

Bardzo istotną rzeczą w przypadku wszelkiego rodzaju akcesoriów samochodowych jest ich łatwy i szybki montaż. Zbyt skomplikowane akcesoria samochodowe zaczynają zniechęcać użytkowników do korzystania z nich. Dlatego polski producent zadbał o to by pokrowce do bagażnika dla psa zakładało się wygodnie.  Żeby zamontować pokrowiec Dexter wystarczy położyć środkową jego część na podłożu bagażnika a następnie boczne osłonki przyczepić za pomocą rzepy do ścian bagażnika. Tylną cześć pokrowca zahacza się dodatkowo o mocowanie zagłówków tylnej kanapy. Pokrowiec jest bardzo dobrze dopasowany i dzięki dużej powierzchni i wysokim ścianą wyściela praktycznie cały bagażnik.

Bezproblemowe użytkowanie:

Produkowane przez polskiego producenta pokrowce do bagażnika są bardzo wygodne w użytkowaniu. Ich konserwacja i czyszczenie nie powinno dostarczać żadnych problemów ponieważ wystarczy myć je wodą z mydłem przy pomocy gąbki lub ścierki. Nie trzeba stosować środków chemicznych i woskujących. Pokrowiec można mieć zawsze w samochodzie ponieważ po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Podsumowanie:

Podsumowując pokrowiec do bagażnika Dexter to praktyczny i wygodny sposób na przewożenie w bagażniku psa i bagażu. Dodatkowo jest to oszczędność czasu, który musielibyśmy poświęcić na czyszczeniu bagażnika po jeździe z brudnym bagażem oraz pieniędzy gdybyśmy chcieli zawieść auto na myjnie. Solidne wykonanie sprawia, że pokrowiec spełnia swoją funkcję a łatwy i szybki montaż ułatwia użytkowanie. Problemów nie dostarcza również konserwacja pokrowca, gdyż wystarczy w przypadku zabrudzenia umyć go wodą z mydłem. Jego przystępna cena to jeszcze dodatkowy atut.