Osoby, które nie mają możliwości garażowania samochodu lub były na wakacyjnym wyjeździe i zostawiły na dłuższy czas samochód pod gołym niebem wiedzą, że jest on narażony na zarysowanie, zabrudzenie itp. Ponadto lakier samochodowy może blaknąć na skutek działania takich czynników jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody oraz soki i liście drzew. Z tego powodu warto zakładać plandekę samochodową na pojazd, który ma stać przez dłuższy czas na zewnątrz. Zabezpieczy ona samochód przed podanymi czynnikami i zakryje auto przed potencjalnymi spojrzeniami złodziei.

Taką właśnie plandekę mieliśmy okazje przetestować i założyć na samochód Volkswagen Passat kombi. Jeśli więc szukasz plandeki na swojego Passata to koniecznie zobacz zdjęcia z testu (galeria poniżej artykułu):

PLANDEKA SAMOCHODOWA PASSAT

(kliknij aby przejść do sklepu)

Widoczna na zdjęciach plandeka na Passata to produkt polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wykonana jest z dobrej jakości materiału, który zabezpieczy Twojego Volkswagena przed szeregiem niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz zabrudzeniem i zarysowaniem. Pokrowiec objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Praktyczne i wygodne mocowanie za pomocą ściągacza z linką wokół całego samochodu dobrze się trzyma i jest bezpieczne dla lakieru samochodu.

Pokrowiec dostępny jest w dwóch wersjach: plandeka na Passata kombi i plandeka na Passata sedan . Ponadto posiadamy w naszej ofercie plandeki samochodowe do następujących modeli Volkswagena: Golf, Jetta, Polo, Bora, Caddy, Fox, Lupo itd.