Organizer samochodowy Multipocket to bardzo praktyczna rzecz zarówno na krótkie jak i długie trasy. Idealny zarówno dla dzieci, które mogą schować tam bardzo wiele ale również dla dorosłych. Dzięki niemu każdy przedmiot jest pod ręką i ma swoje miejsce w samochodzie. Organizer samochodowy spełnia dwie funkcje.

Organizer samochodowy Multipocket znajdziesz na stronie:

ORGANIZER SAMOCHODOWY SKLEP

Duża ilość kieszeni pozwala na schowanie wielu przedmiotów: od map i atlasów samochodowych przez jedzenie i napoje po aparaty fotograficzne czy telefony (fot. powyżej). Dzięki temu, wszystko co ze sobą wozimy „nie biega” po samochodzie. Organizer samochodowy jest więc idealny dla dzieci, które lubią zabrać ze sobą zabawki i książki do auta.

Drugą funkcją jaką spełnia organizer samochodowy to funkcja ochronna. Zabezpiecza on tył fotela przed zabrudzeniem np. przez nogi dzieci siedzących z tyłu.

Organizer zakładamy na fotel samochodowy kierowcy  lub pasażera za pomocą dwóch pasków z rzepą i dwóch klamerek (jest to bardzo proste). Stelaż, w który jest wyposażony zapewnia bardzo dobre ułożenie na siedzeniu.

Organizer samochodowy Multipocket produkowany jest w Polsce i przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wykonany jest z czarnego i grubego ortalionu. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i ładnym designem.

______________________________________________________________________________________________