Obsługa klienta, sprzątanie, wypakowanie i układanie towaru – to tylko niektóre rzeczy za które odpowiedzialny jest personel w sklepie spożywczym (czy to dużym czy małym). Z tego powodu pracownicy tego typu lokali potrzebują odpowiedniej odzieży roboczej, która zapewni im elegancki wygląd ale również ochroni spodnią odzież przed pobrudzeniem i zapewni swobodę ruchów.

Od wielu lat sprzedajemy ubrania do różnego rodzaju sklepów. Najczęściej wybieranym typem odzieży jest fartuch, który łączy wszystkie istotne dla pracowników sklepu cechy – dobrze wygląda, jest wygodny i zapewnia odpowiedni poziom ochrony przed zabrudzeniem. Ponadto jego uniwersalny rozmiar pasuje praktycznie na każdego pracownika. Fartuchy dostępne są na stronie naszego sklepu:

ODZIEŻ ROBOCZA DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO

Duża oferta fartuchów pozwala naszym Klientom wybrać konkretny produkt, który najbardziej spełnia ich oczekiwania. Posiadamy m.in. eleganckie fartuszki Włoskie i Francuskie oraz praktyczne fartuchy przednie (z kieszeniami lub bez). Do fartuszków polecamy bluzy, spodnie, koszulki polo i t-shirt oraz daszki:

Właściciele sklepów spożywczych (i nie tylko) są bardzo zadowoleni z naszych fartuchów ponieważ dobrze sprawdzają się one w trakcie użytkowania. Zdecydowana większość fartuszków to produkty polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK, która znana jest z wysokiej jakości wykonana swojej odzieży roboczej. Przez wysoką jakość należy rozumieć eleganckie wykonanie oraz długi okres użytkowania (fartuchy mają wysoką trwałość kolorów i bardzo niską kurczliwość tkaniny).

Poniżej przedstawiamy fartuszki w trakcie użytkowania w cukierni Steskal, gdzie dostarczamy ubrania do pracy. Wiemy, że odzież robocza do sklepu spożywczego musi spełniać podobne wymagania: być wygodna, trwała oraz elegancka i modna: