Aby być bliżej naszych Klientów, Partnerów handlowych i Sympatyków nasz sklep z odzieżą roboczą posiada swój fanpage na facebooku – na który oczywiście bardzo serdecznie zapraszamy.

ODZIEŻ ROBOCZA FACEBOOK

Niedawno liczba polubień na naszym profilu dobiła do 200 – z tego powodu chcielibyśmy podziękować wszystkich, którzy ubierają się w naszym sklepie oraz przesyłają nam wiele pozytywnych opinii. Dodaje nam to siłę oraz motywuje do jeszcze większego wysiłku aby spełnić Wasze wymagania dotyczące odzieży roboczej. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna. Poszukując nowych rozwiązań i pomysłów zawsze korzystamy z doświadczeń naszych Klientów bo to oni są użytkownikiem odzieży i akcesoriów samochodowych dostępnych w naszym sklepie.

Korzystamy z wielu rozwiązań aby mieć lepszy kontakt z Wami.  Nie korzystamy tylko z jednego medium. Poza facebookiem korzystamy z google+ oraz posiadamy własny kanał na youtube (gdzie m.in. testujemy nasze produkty). Prowadzimy również kilka blogów tematycznych na których wyjaśniamy wiele interesujących kwestii na temat odzieży roboczej oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych i odpowiadamy na różne pytania zadane przez Klientów.

Mamy nadzieję, że liczba fanów wciąż będzie sukcesywnie rosnąć i osiągniemy poziom przynajmniej 1000 polubień 😉 Dziękujemy, że jesteście z nami!