Korzystając z doświadczenia pozyskanego przy ubieraniu pracowników przemysłu spożywczego (m.in. przetwórstwa mięsnego i sklepów spożywczych) postanowiliśmy uzupełnić ofertę naszych ubrań HACCP o odzież jednorazową, dzięki czemu możemy ubrać personel firmy we wszystkie potrzebne rzeczy.

W skład oferty odzieży jednorazowej wchodzą m.in.: rękawice nitrylowe, rękawice foliowe, fartuchy poliestrowe, fartuchy polipropylenowe, czepki polipropylenowe, maski polipropylenowe, zarękawki oraz osłony na buty. W przypadku zapotrzebowania klienta na inne produkty z odzieży jednorazowej HACCP możemy uzupełnić naszą ofertę o dodatkową odzież. Zobacz co aktualnie mamy dla Ciebie i kliknij przycisk poniżej aby odwiedzić sklep:

 ODZIEŻ JEDNORAZOWA HACCP DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie została wyselekcjonowana w oparciu o doświadczenie naszych stałych Klientów, którzy codziennie korzystają z odzieży jednorazowej. Wykorzystując ich wiedzę wybraliśmy najbardziej sprawdzone produkty, które najlepiej sprawdzają się w przemyśle spożywczym i z których są najbardziej zadowoleni.

Osoby odpowiedzialne za ubieranie pracowników w odzież jednorazową doskonale zdają sobie sprawię jak istotny element ubioru ona stanowi. Wiemy, że odzież tego typu bardzo szybko się zużywa i firmy z branży przemysłu spożywczego wymagają jej ciągłych i nieprzerwanych dostaw. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz odpowiedniej organizacji pomagamy ubierać w odzież jednorazową coraz więcej firm z branży przemysłu spożywczego. Utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych pozwala na szybką dostawę odzieży jednorazowej HACCP do Klienta.

Poza fartuchami, czepkami, maskami, rękawicami, obuwiem i innymi elementami odzieży takimi jak zarękawki czy osłony na buty, posiadamy przedmioty związane z systemem higieny takie jak specjalne sztywne szczotki do specjalistycznego czyszczenia pomieszczeń. Dysponujemy również standardową odzieżą HACCP wielokrotnego użytku spełniającą normy HACCP.

Jesteśmy firmą otwartą na zapytania i potrzebny naszych Klientów, więc jeśli jesteś zainteresowany/a odzieżą jednorazową inną niż ta, którą obecnie dysponujemy na stronie sklepu internetowego to skontaktuj się z nami (patrz kategoria KONTAKT). Wspólnie znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.