Praca w lecie to duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie ma się odpowiedniego obuwia. Jakie więc wybrać buty robocze na lato? Wybór zależy przede wszystkim od warunków pracy oraz indywidualnych preferencji.

Bardzo często obuwie musi posiadać odpowiednie normy, które wymagają od butów np. posiadania metalowego podnoska oraz wkładki antyprzebiociowej. W takiej sytuacji konieczne jest aby obuwie robocze spełniało odpowiednie wymogi bezpieczeństwa a jednocześnie zapewniało jak największy komfort użytkowania. Z tego powodu najlepsze buty robocze na lato to sandały lub ewentualnie półbuty spełniające normę EN ISO 20345 S1+P.

OBUWIE ROBOCZE NA LATO – SKLEP INTERNETOWY

W ofercie naszego sklepu posiadamy dwa podstawowe rodzaje sandałów roboczych dedykowanych dla osób pracujących na zewnątrz w upalne dni lub w ogrzewanych pomieszczeniach takich jak np. ogrzewane hale lub suszarnie:

Sandały robocze brązowe A1 SRA KOMFORT to idealne obuwie robocze na lato. Wykonane są ze skóry (dwoiny welurowej) w jasnym, brązowym kolorze. Obuwie to łączy w sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Posiada metalowy podnosek oraz wkładkę antyprzebiociową. Sandały nie są jednak całe obudowane co zwiększa przepływ powietrza. Dodatkową wygodę zapewnia „oddychająca podszewka” i wymienne wyściółki o wysokiej higroskopijności


Sandały robocze bezpieczne S1+P DYNAMIK PREMIUM to nasza druga propozycja butów na lato. Sandały Dynamik wykonane są z czarnej skóry licowej łatwej i wygodnej w czyszczeniu. Podobnie jak sandały Komfort zapewniają również ochronę palców stopy (metalowy podnosek) oraz podbicia stopy (wkładka antyprzebiciowa). Liczne otwory wentylacyjne oraz bardzo dobre właściwości higieniczne zwiększają komfort użytkowania (zwłaszcza latem oraz w ogrzewanych pomieszczeniach).