Czy biel może być ciekawa? Z pewnością. Nam udało się to osiągnąć dodając do nowego fartucha medycznego kontrastowe lamówki w kolorze niebieskim. Takie połączenie jest bardzo dobrze się komponuje. Kolor niebieski świetnie komponuje się z bielą a połączenie obu barw jest niezwykle eleganckie. Całość komponuje się stylowo i modnie (kontrastowe lamówki umieszczono nad kieszeniami i wzdłuż całego fartucha). Pionowe cięcia modelujące podkreślają sylwetkę.

FARTUCH MEDYCZNY Z LAMÓWKAMI – SKLEP

(kliknij przycisk aby przejść do sklepu)

Nowy fartuszek stanowi uzupełnienie bardzo ciekawej kolekcji składającej się z fartuchów medycznych z kontrastowymi lamówkami (w różnych kolorach). Zdecydowaliśmy się dołożyć nowy fartuch ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszych klientów tym tematem. Fartuchy zostały uszyte przez polską firmę KEGEL-BLAŻUSIAK, która jest znana z wysokiej jakości produktów. Zastosowanie mocnej tkaniny sprawia że fartuch medyczny z lamówką jest wytrzymały co zapewnia długi okres użytkowania. Dwie praktyczne kieszenie pomieszczą różne przedmioty potrzebne w czasie pracy.

Podsumowując nowy fartuch medyczny damski łączy w sobie kilka istotnych dla odzieży medycznej cech. Po pierwsze jest elegancki i nowoczesny (zawdzięcza to właśnie ciekawemu zestawieniu kolorystycznemu i modnemu fasonowi). Po drugie jest wygodny i komfortowy w użytkowaniu . Ponadto mocna tkanina sprawia, że fartuch jest wytrzymały i bardziej odporny na uszkodzenia (również w trakcie prania). Na uwagę zasługuje również bardzo atrakcyjna cena fartuszka lekarskiego.