Szukasz butów do pracy dla siebie lub dla pracowników, które są nie tylko wytrzymałe i wygodne ale również będą świetnie wyglądać i zapewniać odpowiednią ochronę? Musisz zobaczyć nowoczesne buty robocze firmy KEGEL-BŁAŻUSIAKpolskiego producenta wysokiej jakości odzieży i obuwia do pracy. Jeśli spodoba Ci się zaprezentowane obuwie lub chciałbyś zobaczyć coś więcej zajrzyj do naszego sklepu:

NOWOCZESNE BUTY ROBOCZE – SKLEP INTERNETOWY

Na miano najnowocześniejszych zasługują 3 modele obuwia:

1) Półbuty robocze bezpieczne S1+P HRO SRC SPRINT:

SPRINT to lekkie, bezpieczne i nowoczesne obuwie robocze wykonane z eleganckiej brązowej skóry (skór dwoin welurowych). Kontrastowe wstawki w kolorze żółtym nadają butom oryginalnego wyglądu. Wkładka antyprzebiciowa oraz podnosek wykonane są z kompozytu, dzięki czemu buty są lżejsze i bardzie komfortowe w użytkowaniu. Podeszwy zrobiono w kombinacji dwuwarstwowej (poliuretan i guma), dzięki czemu posiada właściwości antypoślizgowe, olejoodporne, antylektrestatyczne oraz są odporne na pękanie i ścieranie. Szereg rozwiązań takich jak wymienne profilowane wyściółki, oddychające podszewki czy pianka poliuretanowa podnoszą komfort użytkowania. Numer 111 umieszczony na boku obuwia odnosi się do TADKA BŁAŻUSIAKA (mistrza świata w ENDURO), którego sponsorem jest firma KEGEL (TADEK startuje zawsze z numerem 111).

2) Półbuty robocze bezpieczne S1+P SRC STREET:

SREET to nowoczesne buty robocze o „miejskim wyglądzie” wykonane ze skóry (skór dwoin welurowych). Jednak w przeciwieństwie do „normalnych” butów posiadają szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w czasie pracy np. lekki kompozytowy podnosek i kompozytową wkładkę antyprzebiciową. Podobnie jak półbuty SPRINT posiadają podeszwy wykonane w kombinacji dwuwarstwowej, które są olejoodporne, antyelektrostatyczne, antypoślizgowe i odporne na ścieranie i pękanie. Ponadto czubek i pięta zachodzą wyżej na wierzch cholewki co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Ciekawe kontrastowe wstawki w postaci paska na podeszwie i oczek sznurowadeł nadają butom atrakcyjnego wyglądu.

3) Półbuty robocze bezpieczne S3 SRC CARBON:

CARBON to stylowe obuwie w czarnej stylistyce, którego wierzchy wykonano w całości z tworzywa. Wkładka antyprzebiciowa (kompozytowa) oraz podnosek (kompozytowy) chronią stopę przed uderzeniem i przekłuciem. Zastosowanie kompozytu zmniejsza wagę obuwa czyniąc je lżejszym, dzięki czemu wygodniej się w nim pracuje. Na uwagę zasługuje specjalna podeszwa, która nie rysuje powierzchni oraz jest olejoodporna, antypoślizgowa, antylelektrostatyczna oraz jest odporna na pękanie i ścieranie. Na boku obuwia umieszczono delikatnie numer 111, który odnosi się do TADKA BŁAŻUSIAKA (mistrza świata w ENDURO), którego sponsorem jest firma KEGEL (TADEK startuje zawsze z numerem 111).

Podsumowując SPRINT, STREET i CARBON to nowoczesne obuwie robocze, które charakteryzują się niezwykłym designem zapewniającym porfesjonalny wygląd w pracy oraz ciekawymi rozwiązaniami w postaci zastosowanych materiałów (np. kompozytowa wkładka i podnosek), które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo ale zwiększają również komfort użytkowania. KEGEL-BŁAŻUSIAK – polski producent odzieży i obuwia do pracy wciąż wprowadza nowe wzory a jego kolekcja nowoczesnego obuwia do pracy wciąż się powiększa.