Jakie cechy powinno spełniać najlepsze obuwie robocze dla kucharza? Z pewnością powinno być wygodne, bezpieczne i eleganckie. Czy są buty, które łączy wszystkie te cechy? Oczywiście, że tak! Sandały BARI to produkt polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK zaprojektowany specjalnie dla pracowników kuchni (restauracji, hoteli, stołówek i barów) oraz firm zajmujących się produkcją i przetwórstwem żywności. Zapraszamy do sklepu:

OBUWIE ROBOCZE DLA KUCHARZA – SKLEP INTERNETOWY


Oto najważniejsze cechy, którymi odznaczają się Sandały BARI:

1) PODESZWA OCTOPUS:

To co wyróżnia sandały BARI to specjalna podeszwa typu OCTOPUS zapewniająca lepszą przyczepność do mokrego podłoża niż klasyczne podeszwy antypoślizgowe. Ponadto podeszwy te są trudno ścieralne, antyelektrostatyczne oraz są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Absorpcja energii w części piętowej.

 

2) BEZPIECZEŃSTWO:

Sandały BARI to idealne obuwie robocze dla kucharza ponieważ poza podeszwą zabezpieczająca przed poślizgiem posiadają podnosek chroniący stopę przed uderzeniem. W przypadku gdyby na stopę upadł ciężki przedmiot (np. garnek) podnosek ochroni palce stopy przed uderzeniem nawet o sile 200J. Obuwie spełnia normę EN ISO 20345 (sandały robocze bezpieczne SB A E).

 

3) KOMFORT:

Buty dla kucharza muszą być również wygodne. Sandały BARI wyposażone są w  komfortowe wkładki o wysokiej higroskopijności, które zwiększają wygodę w czasie wielu godzin pracy w kuchni i posiadają bardzo dobre właściwości higieniczne. Dodatkowo pasek podtrzymujący obuwie można dla wygody przesunąć do przodu lub odpiąć.

 

4) PROFESJONALNY WYGLĄD:

Bezpieczeństwo i komfort to nie wszystko – liczy się również profesjonalny wygląd. Takie właśnie są sandały BARI. Nowoczesna i praktyczna konstrukcja obuwia dla kucharza dobrze się prezentuje i elegancko wygląda na nodze. Wierzchy butów zostały wykonane z mikrofibry, która nie tylko zapewnia dobry przepływ powietrza ale jest również bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

 

Podsumowując, sandały BARI to najchętniej wybieranych przez naszych klientów obuwie dla kucharzy. Charakteryzują się komfortem użytkowania, bezpieczeństwem i eleganckim wyglądem. Specjalna podeszwa odznacza się dobry właściwościami antypoślizgowymi czyniąc to obuwie idealnym do pracy w kuchni oraz w firmach zajmujących się dystrybucją żywności. Pozytywne opinie naszych Klientów, odpowiednie certyfikaty i normy oraz wysokiej jakości wykonanie pozwalają sądzić, że sandały BARI to prawdopodobnie najlepsze obuwie robocze dla kucharzy, pracowników kuchni oraz przetwórstwa spożywczego.

Sandały BARI zostały wyróżnione na Targach Przemysłu Mięsnego oraz Targach Wyposażenia Hoteli, Gastronomi i Cateringu w kategorii PRODUKT INNOWACYJNY.