Obalę dzisiaj mit o wyższości pokrowców miarowych nad pokrowcami uniwersalnymi.

Pokrowce uniwersalne są już nimi praktycznie tylko z nazwy. Technologia szycia pokrowców poszła zdecydowanie na przód i nie można mówić o pokrowcach uniwersalnych jak o workach zakładanych na fotele.

Pokrowce uniwersalne firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK szyte są w różnych rozmiarach dostosowanych do różnych wielkości foteli i do różnych rodzajów samochodów (do aut osobowych, busów i vanów). Pokrowce na przednie fotele samochodów osobowych szyte są w rozmiarach M, L i XL a na tylną kanapę w rozmiarach M-L, L-XL.

Pokrowce uniwersalne przystosowane są nie tylko do zwykłych foteli ale również tych profilowanych zwanych również kubełkowymi lub sportowymi. W najnowszych pokrowcach na tylną kanapę znaleźć można 2 rodzaje pokrowców na zagłówki (3 zagłówki typu przecinek i 2 typu standard). Pokrowce przystosowane są również do dzielonej kanapy, oraz posiadają otwory na podłokietniki itp.

Pokrowce uniwersalne do nowych samochodów mogą być zakładane na fotele posiadające boczne poduszki powietrzne (posiadają certyfikat wydany przez Polski Instytut Motoryzacji). Zaletą pokrowców uniwersalnych jest również ich cena. Zapłacimy za nie z reguły mniej niż za markowe miarowe pokrowce lub te szyte na zamówienie.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć uniwersalnych pokrowców samochodowych założonych przez nasz zespół do różnych samochodów naszych klientów.

Galeria (zdjęcia najlepiej przegląda się używając w tym celu strzałek na klawiaturze):

Pokrowce samochodowe do różnych modeli samochodów znajdziesz na stronie (kliknij guzik):

POKROWCE SAMOCHODOWE SKLEP INTERNETOWY

 

Zachęcam do dyskusji i komentarzy na temat uniwersalnych pokrowców samochodowych.