Kurtka Koala dostępna na stronie (link obok) -> KURTKI ROBOCZE

Kurtka robocza Koala – CIEPŁA, WYGODNA i NIEZAWODNA.

Kurtka robocza Koala jest jednym z pierwszych i najbardziej udanych wyrobów polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Bydgoskich (IX Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy, Ratownictwa i Rehabilitacji) w kategorii Środków Ochrony Indywidualnej. Rewelacyjnie spełnia wszystkie swoje funkcje:

1) Zapewnia ciepło (chroni przed zimnem do -30 st. C.):

Kurtka Koala wykonana jest z ocieplanej i wodoodpornej tkaniny Wernerfeld (gramatura 235 g/m2), dzięki czemu chroni przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Idealna dla osób szukających dobrej kurtki ocieplanej, która ma zapewnić jak największą ochronę przed zimnem.

2) Jest wygodna i funkcjonalna:

Kurtka ocieplana Koala została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak największy komfort użytkowania. Kołnierz jest miły w dotyku (wewnętrzna tkanina „miś”). Kaptur i pas posiadają możliwość regulacji (ściągane sznurkiem). Istotna jest długość kurtki, która sięga jeszcze poniżej pasa (chroni lepiej przed zimnem). Niesamowita jest również ilość praktycznych kieszeni, które posiada kurtka robocza ocieplana Koala (jest ich aż 6: dwie podwójne dolne, dwie na klatce piersiowej, jedna na rękawie i jedna wewnętrzna). Kurtka dostępna jest w 5 kolorach – czarnym, granatowym, niebieskim, czerwonym i ciemnozielonym.

3) Spełnia wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Posiada certyfikat CE, ENV342. Zimowa kurtka robocza Koala spełnia wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 89/686/EWG rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 31 marca 2003 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej.

Od autora:

Sam jestem posiadaczem kurtki roboczej Koala. Zdarzało się (ze względu na charakter pracy), że musiałem spędzić 6 godzin na otwartym powietrzu przy ujemnej temperaturze i nie wyobrażam sobie mieć założoną inną kurtkę. Do dziś zakładam „Koalkę” kiedy czeka mnie dłuższa praca na zewnątrz…

Nagroda:

 

______________________________________________________________________________________________