Na rynku polskim dostępnych jest wiele koszulek samochodowych. Jednym z ich wiodących producentów jest firma KEGEL-BŁAŻUSIAK. Produkuje ona kilka różnych rodzajów koszulek samochodowych. Aby przejść do sklepu z koszulkami polskiej firmy kliknij przycisk poniżej:

KOSZULKI SAMOCHODOWE KEGEL-BŁAŻUSIAK

 

Opis poszczególnych rodzajów koszulek samochodowych:

1) Bawełniane koszulki samochodowe.

Wykonane w 100% z bawełny podlaminowanej pianką PUR. Produkowane w dwóch rozmiarach (A – uniwersalne i B – do małych samochodów). Bawełna jest elastyczna i łatwo ją naciągnąć dlatego koszulki samochodowe bardzo łatwo dopasować do większości modeli samochodów. Ich montaż jest bardzo prosty. Nie elektryzują się. Dostępne są w 8 kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, popielatym, grafitowym, czarnym i granatowym.

2) Poliestrowe koszulki samochodowe.

Wykonane w 100% z poliestru podlaminowanego pianką PUR. Przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Dostępne są w kolorze: grafitowym i granatowym.

3) Koszulki samochodowe relax.

Jest to nowa generacja koszulek na siedzenia samochodowe, wykonana z dwuwarstwowej poliestrowej tkaniny z „metalicznym połyskiem”. Materiał charakteryzuje się dużą trwałością barw. Produkowane są w 3 kolorach: srebrnym, niebieskim i czerwonym.

4) Koszulki samochodowe bawełniane Van Delivery.

Jest to seria koszulek samochodowych przystosowanych do foteli busów. Pasują na fotel kierowcy i podwójną kanapę pasażera. Wykonane z bawełny. Do wyboru w czterech kolorach: czarnym, popielatym, niebieskim i czerwonym.

Wszystkie koszulki na siedzenia samochodowe firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK są podlaminowane specjalną pianką, która zapobiega ich przesuwaniu się na fotelach. Ponad to produkowane są w Polsce z materiałów o bardzo dobrych właściwościach eksploatacyjnych.