Pies w samochodzie powinien mieć wygodnie i czuć się bezpiecznie. W czasie jazdy może jednak przechodzić do przodu, koło kierowcy i stanowić zagrożenie w czasie jazdy. Dobrze byłoby również ochronić tylną kanapę przed zabrudzeniem i podrapaniem. W takim razie jak przewozić psa? Jest na to prosty sposób – pokrowiec do przewozu psa.

                          Pokrowiec do przewozu psa Reks                                  Pokrowiec do przewozu psa Maks

Pokrowiec do przewozu psa znajdziesz na stronie: link TUTAJ.

Polski producent akcesoriów samochodowych firma KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje dwa modele takich pokrowców. Nadają się one do przewozu zarówno małych jak i dużych psów. Ich zaletą jest to, że chronią psa przed potłuczeniem w czasie jazdy a tapicerkę naszego samochodu przed pobrudzeniem i zniszczeniem.  Ponad to zasłaniają one przestrzeń między przednimi fotelami utrudniając naszemu pupilowi przejście do przodu zwiększając tym samym bezpieczeństwo jazdy. Bardzo łatwo się je zakłada (należy zaczepić o zagłówki przednich foteli i tylnej kanapy). Poszczególne modele różnią się materiałem z którego są wykonane:

1) Pokrowiec do przewozu psa Reks:

Wykonany jest  z mocnej i wodoodpornej skóry ekologicznej cechującej się bardzo dobrymi właściwościami eksploatacyjnymi (łatwo ją umyć i wyczyścić). Charakteryzuje się również duża trwałością koloru. Wymiary pokrowca to 127 cm szerokości i 156 cm długości.

2) Pokrowiec do przewozu psa Maks:

Wykonany jest w 100% z poliestru. Ten pokrowiec chroni dodatkowo boki kanapy.

Oba pokrowce zostały wyprodukowane w Unii Europejskiej.

______________________________________________________________________________________________