Koniec zimy oznacza, że będziemy zmieniać opony zimowe na letnie. Pojawia się pytanie: Jak przechowywać opony? Idealnym rozwiązaniem są pokrowce na opony samochodowe. W swojej ofercie mamy trzy takie pokrowce. Jeśli chcesz odwiedzić naszą stronę internetową kliknij guzik poniżej:

POKROWIEC NA KOŁO ZAPASOWE

1. Pokrowiec na koło zapasowe SEASON (rozmiar M i L):

Pokrowiec na koło zapasowe SEASON L

Pokrowiec na opony samochodowe SEASON wykonany jest z wodoodpornego materiały. Posiada miejsce na zapis informacji (np. do jakiego auta są opony). Fantastycznie nadaje się do przechowywania opon sezonowych. Dostępny w dwóch rozmiarach (patrz tabela na dole strony).

2. Pokrowiec na koło zapasowe KOALA LPG (rozmiar M i L):

Pokrowiec na koło zapasowe KOALA Lpg L

Pokrowce na koła samochodowe KOALA LPG wykonane są z mocnego, wodoodpornego materiału (posiadają 24 miesięczną gwarancję). Pokrowiec bardzo dobrze sprawdza się w przechowywaniu opon sezonowych. Jest również idealny do samochodów wyposażonych w instalację gazową, gdzie zbiornik z gazem został zamontowany we wnęce koła zapasowego. Produkowany w dwóch rozmiarach.

3. Pokrowce na koła zapasowe 4x SEASON – komplet: 

Pokrowce Samochodowe na koła zapasowe 4xSEASON Ten komplet pokrowców doskonale sprawdza się do przechowywania opon i kół samochodowych (szczególnie z felgami aluminiowymi). Wykonane są z trwałego, trudnoprzemakalnego materiału. Pokrowce bardzo łatwo się zakłada i ściąga.

______________________________________________________________________________________________