14 września 2012 roku mieliśmy przyjemność, wziąć udział w uroczystej gali organizowanej przez naszego partnera handlowego – firmę ERA Sp. z o.o. do której dostarczamy odzież roboczą. Gala Amicus Amico 2012 odbyła się w czterogwiazdkowym Hotelu Pałac Czarny Las.

Gala Amicus Amico („Przyjaciel Przyjacielowi”) organizowana jest co roku i zostają na nią zaproszeni współpracownicy i kontrahenci firmy ERA Sp. z o.o. W czasie tej uroczystości zostaje wręczona nagroda, którą jest Statuetka Amicus Amico, będąca wyróżnieniem dla firmy, która „kieruje się uczciwością, rzetelnością, zasadami etyki, oraz otwartością w kontaktach biznesowych”. Każda z gal organizowana jest w klimacie jednego z krajów Unii Europejskiej (w tym roku była to Hiszpania).

W gali wzięło udział 300 osób (biznesmenów, prezesów, dyrektorów i ludzi ze świata kultury). Udział w gali był, więc dla przedsiębiorstwa FRYDA dużym wyróżnieniem. Cieszy nas, że mogliśmy zaprezentować naszą firmę i produkty.

W trakcie gali nie zabrakło atrakcji. Gwiazdą wieczoru był legendarny Tercet Egzotyczny, który w trakcie koncertu zagrał jeden ze swoich największych przebojów – „Pamelo Żegnaj„. Do dodatkowych atrakcji należały: występ grupy flamenco połączony z nauką Salsy, pokaz barmański, pokaz sztucznych ogni, prezentacje samochodów Jaguar i Range Rover, loty balonem na uwięzi i wiele innych.

Krótki fragment koncertu Tercetu Egzotycznego:

______________________________________________________________________________________________