Jeśli masz już dość szorowania i rysowania szyby samochodu chropowatą plastikową skrobaczką mam dla Ciebie nowe rozwiązanie. Plastik wyrzucić do kosza a wyposaż się w fińską skrobaczkę do szyb. Kto jak kto ale Finowie znają się na zimie i wiedzą jak sobie z nią radzić.

Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

SKROBACZKA MURSKA – SKLEP

Fińska firma Murska produkuje skrobaczki, które mają końcówkę wykonaną z mosiądzu. Mosiądz nie jest tak twardy jak szkło i nie posiada chropowatej powierzchni (w przeciwieństwie do plastikowych skrobaczek) dla tego nie rysuje szyby naszego samochodu.  Twardość minerałów opisuje się z pomocą sakli Mosha (im większa tym twardszy minerał). Mosiądz w tej skali ma wartość 5-5,5 natomiast dla szkła wynosi 6-7.

Skrobaczka firmy Murska jest niezwykle poręczna i łatwa w użyciu. Mróz z szyby schodzi za jednym pociągnięciem. Teraz przygotowanie szyby do jazdy zajmie mniej czasu i będzie zdecydowanie przyjemniejsze. Ponad to fińskie skrobaczki do szyb zostały wyposażone w otwory umożliwiające łatwe zdjęcie lodu z piór wycieraczek.

Nie czekaj, zamień swoją starą plastikową skrobaczkę do szyb na bezpieczniejszą i skuteczniejszą fińską!

Jeśli nie lubisz skrobać rano szyby mam dla Ciebie inną, lepszą propozycję: osłonę przeciwszronową (więcej informacji o osłonach przeciwszronowych znajdziesz TUTAJ).

______________________________________________________________________________________________