Pogoda w długi weekend dopisała. Dlatego postanowliśmy przeprowadzić kolejny test jednego z naszych produktów. Na warsztat wzieliśmy tym razem fartuch wodoochronny z oferty naszego sklepu. Celem testu było sprawdzenie czy faktycznie fartuchy powlekane poliuretanem chronią użytkownika przed zamoczeniem tak jak zapewia ich producent (film z tesu znajdziesz poniżej).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu gdzie, znajdziesz prztestowane fartuchy wodoochronne:

FARTUCHY WODOOCHRONNE – SKLEP INTERNETOWY

Jak sprawdziliśmy skuteczność fartuchów? Wykonaliśmy bardzo proste i zarazem skuteczne doświadczenie. Przykryliśmy podkoszulek fartuchem wodoochronnym a następnie zaczeliśmy go polewać wodą. W czasie wylewania wody można było zauważyć, że ciecz nie osiada na fartuchu ani się do niego nie przykleja tylko spływa. Po opróżnieniu pojemnika odczekaliśmy jeszcze chwilę po czym podnieśliśmy fartuch – pokoszulek pod spodem był wciąż suchy.

Podsumowując, fartuchy wodoochronne powlekane poliuretanem skutecznie zabezpieczają użytkownika nie tylko przed małymi kroplami ale również bezpośrednim polewaniem wodą.  Fartuch nie przepuszcza ani nie chłonie wody, dzięki czemu fartuch wodoochronny doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku zmywania naczyń w kuchni ale również w przetwórstwie mięsnym w czasie mycia pomieszczeń myjką ciśnieniową, gdzie odprysków wody jest znacznie więcej.

fartuch_wodoodporny_czerwonyfartuch_wodoodporny_niebieski