Każda osoba przebywają w laboratorium powinna mieć ubrany na sobie zapięty fartuch laboratoryjny oraz okulary ochronne. Bardzo dobrze, aby fartuch wykonany był z naturalnych włókien takich jak bawełna ponieważ ma ona bardzo dobre właściwości – m.in. nie topi się w momencie kontaktu z płomieniem.

O takie właśnie fartuchy laboratoryjne pytali klienci dzwoniący do sklepu internetowego oraz odwiedzający nasze sklepy w Bielsku Białej i Nowym Targu. Specjalnie dla nich oraz innych osób szukających odpowiedniej odzieży do laboratorium zaprojektowaliśmy i uszyliśmy dwa wzory fartucha dostępnego w 6 rozmiarach.

FARTUCH LABORATORYJNY – SKLEP INTERNETOWY

Fartuchy laboratoryjne

Odzież dostępna jest obecnie w ramach kolekcji limitowanej, na którą składa się fartuch laboratoryjny męski i fartuch laboratoryjny damski. Wykonane zostały one w 100% z bawełny, która poza wymienionymi wcześniej właściwościami jest również bardzo wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Sam krój fartucha jest bardzo elegancki i zapewnia swobodę ruchów. 3 praktyczne kieszenie pozwolą przechować rzeczy potrzebne w czasie badań.

Bardzo istotne jest to, że fartuch laboratoryjny zapinany jest na zatrzaski. Pozwala to na błyskawiczne zdjęcie ubrania w razie wylania się na niego niebezpiecznej substancji. Ponadto zatrzaski są bardziej praktyczne niż guziki – łatwo się je zapina oraz są trwalsze (nie odpadają po wielokrotnym praniu).

Jeśli nie wiesz gdzie kupić fartuch laboratoryjny to zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego.   W przypadku pytań dotyczących odzieży dzwoń lub pisz – wszystkie numery i adresy e-mail podane są w zakładce KONTAKT (patrz górny pasek). Galeria zdjęć fartuchów dedykowanych dla laborantów oraz studentów wydziału chemicznego: