Pyszne jedzenie to podstawa każdego lokalu gastronomicznego. Jednak poza tym liczy się również wystrój restauracji oraz profesjonalny i dobrze ubrany personel. Nasz sklep pomaga ubrać pracowników w najlepszą odzież gastronomiczną. Dlatego długo szukaliśmy odpowiedniej tkaniny do uszycia naszego nowego fartucha kucharskiego. Naszą inspiracją była zarówno profesjonalna prasa branżowa jak i programy telewizyjne w których można było zobaczyć kucharzy światowego formatu. W oparciu o najnowsze trendy powstał fartuch gastronomiczny w białe pasy (galeria zdjęć poniżej).

FARTUCH GASTRONOMICZNY – SKLEP

(kliknij przycisk aby przejść do sklepu)

Fartuch gastronomiczny czarny w białe pasy

Do uszycia fartuszka wykorzystaliśmy czarny materiał w grube i wyraziste białe pasy wykonany w 100% z bawełny. Takie klasyczne zestawienie kolorów łączy w sobie kilka podstawowych cech. Po pierwsze jest niezwykle eleganckie i świetnie się prezentuje a po drugie jest praktyczne (na czarnym materiale nie widać tak bardzo zabrudzenia).

Czarny fartuszek doskonale sprawdzi się w każdej restauracji a nawet przetwórstwie. Może go założyć kucharz, barman oraz kelner . Uniwersalny rozmiar fartucha oraz podwójna możliwość regulacji sprawia, że może go założyć każdy (fartuch gastronomiczny męski i damski). Fartuch nie tylko doskonale się prezentuje ale również dobrze chroni spodnią odzież przed pobrudzenie.

Materiał z którego został uszyty nasz fartuch kucharski jest bardzo wytrzymały i dobrze sobie radzi nawet z wielokrotnym praniem (nie traci koloru ani nie kurczy się). Fartuch dostępny jest w ramach kolekcji limitowanej i oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

GALERIA

(kliknij zdjęcie aby obejrzeć)