W ostatnich dniach mierzyliśmy gumowe dywaniki samochodowe do różnych modeli aut. Na pierwszy ogień poszedł Opel Astra III. Do wnętrza tego samochodu włożyliśmy dywaniki Beerenberg. Byłem pod wrażeniem jak dobrze ułożyły się i wypełniły całą podłogę.

Dywaniki samochodowe Beerenberg nie tylko świetnie komponują się z wnętrzem Opla Astry III ale również fantastycznie chronią przed zabrudzeniem podłogi (zwłaszcza zimą). Dywaniki są wodoodporne i odporne na odbarwienia słoneczne. Nie miękną na słońcu ani nie sztywnieją zimą w niskich temperaturach. „Ząbki” umieszczone na spodzie zapobiegają przesuwaniu się dywaników w samochodzie. Dodatkowo producent umożliwił dokładniejsze ich dopasowanie umieszczając rowki, wzdłuż których możemy  przycinać dywaniki dopasowując je lepiej do podłogi w samochodzie. Dywaniki samochodowe Beerenberg posiadają 24 miesiące gwarancji!

Zapraszam do obejrzenia galerii ze zdjęciami dywaników do Opla Astry (galerie najwygodniej ogląda się używając strzałek na klawiaturze).

Dywaniki Beerenberg możesz kupić w naszym sklepie internetowym link tutaj -> DYWANIKI SAMOCHODOWE OPEL ASTRA