Duża mata antypoślizgowa w rozmiarze XL – nowość!

Szukasz sposobu na zabezpieczenie przewożonych w bagażniku samochodowym przedmiotów? Sprawdzona mata antypoślizgowa polskiej marki Kegel-Błażusiak dostępna jest w większym rozmiarze. Teraz łatwo i wygodnie zabezpieczysz wszelkiego rodzaju przedmioty przed przesuwaniem się. Mata jest uniwersalna i można ją stosować w aucie, szafkach, pod dywanikami na schody, do pracy itp.

Mata antypoślizgowa właściwości:

Nowa duża mata antypoślizgowa ma wymiary  100 x 120 cm i wykonana jest ze specjalnego materiału o trwałych właściwościach antypoślizgowych. Posiada możliwość łatwego, samodzielnego docięcia do wymaganego kształtu za pomocą nożyczek. Dzięki temu można ją stosować nie tylko jako matę antypoślizgową do bagażnika ale również jako matę do szuflad, pod schody, podkładkę na telefon lub do prac warsztatowych (zabezpiecza obrabiany materiał przed przesuwaniem się).

Podsumowanie:

Nowa mata antypoślizgowa doskonale sprawdzi się do przewozu w bagażniku samochodu: zakupów, toreb, walizek, narzędzi itp. Ponadto można ją stosować również w innych miejscach, w których chcemy ograniczyć przesuwanie się przedmiotów np.: w schowkach samochodowych, szafkach kuchennych itp. Z własnego doświadczenia wiemy, że mata doskonale sprawdza się w transporcie należy jednak pamiętać, że działa ona najskuteczniej kiedy przewożone na niej przedmioty leżą płasko a ich powierzchnia jest w dużej części umieszczona na macie.