Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wypuściła na rynek dwa nowe modele obuwa do pracy: Trzewiki S3 SRC WORK oraz Półbuty S3 SRC WORK. Jeśli kogoś interesują dobre buty robocze na budowę to koniecznie powinien je zobaczyć!

Buty robocze na budowę

(kliknij baner powyżej aby przejść do sklepu)

Krajowy producent wciąż udoskonala i rozwija kolekcję obuwia, wykorzystując do tego nie tylko swoją wiedzę ale również doświadczenia naszych Klientów. W wyniku tego połączenia w 2014 roku powstały dwa, niezwykle uniwersalne modele obuwia roboczego, które można wykorzystać do wszelkiego rodzaju prac w tym na budowę oraz do pracy w magazynach, składnicach metali, zakładach mechanicznych itp. Od momentu wypuszczenie nowego trzewika i półbuta na rynek słyszeliśmy o nich wiele pozytywnych opinii. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet Trzewika S3 SRC WORK oraz Półbuta S3 SRC:

1) TRWAŁE BUTY ROBOCZE PRZYSTOSOWANE DO PRACY

Obuwie charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania, zwiększoną wytrzymałością oraz odpowiednim poziomem bezpieczeństwa (norma S3). Poza tymi podstawowymi cechami, buty robocze z kolekcji WORK posiadają szereg innych cech ułatwiających ich eksploatację w tym np. antykorozyjne oczka sznurowadeł, wymienne profilowane wyściółki czy wypełnienie języka miechowego i górnej części obłożyn piankę pouliretanową zwiększająca komfort użytkowania.

2) BEZPIECZŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Istotną rzeczą jest użycie kompozytowego podnoska (ochrona palców stopy przed uderzeniem z energią do 200J) oraz wkładki antyprzebiciowej (odporna na przebicie do 1100 N). Zastosowanie kompozytu pozwoliła na zmniejszenie wagi trzewika i półbuta przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla normy EN ISO 20345.

3) PODESZWA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Na uwagę zasługują również podeszwy wykonane z poliuretanu w kombinacji dwuwarstwowej. Mają one właściwości antypoślizgowe, olejoodporne oraz antyelektrostatyczne. Ponadto odznaczają się absorpcją energii w części piętowej zwiększający komfort chodzenia. Podeszwy są odporne na ścieranie co znacznie wydłuża ich żywotność. Wierzchy obuwia wykonane zaostały z  licowej skóry bydlęcej o zmniejszonej nasiąkliwości wody.

Buty robocze na budowę trzewikButy robocze na budowę półbut