Postanowiliśmy wprowadzić trochę życia do naszej kolekcji odzieży medycznej. Obok klasycznych białych ubrań od dziś można znaleźć u nas bluzy medyczne damskie kolorowe: seledynowe, popielate oraz khaki! Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

BLUZA MEDYCZNA DAMSKA KOLOROWA – ELIDA

Bluza medyczna damska kolorowa nie jest nowym ani pierwszym takim pomysłem (wcześniej mieliśmy bluzki niebieskie i łososiowe). Zainspirowani licznymi zapytaniami postanowiliśmy wprowadzić nieco inne kolory, które równie dobrze sprawdzą się w branży lekarskiej. Seledyn, popiel i khaki są bardzo stonowane i estetyczne. Nowa bluza medyczna dobrze komponuje się w komplecie z białymi spodniami. Całość jest bardzo elegancka i zapewnia profesjonalny wygląd w pracy a ponadto jest stylowa i modna.

Nowa bluza dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych i została uszyta specjalnie dla nas przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK, która znana jest z wysokiej jakości ubrań do pracy. Jako wzór wybraliśmy sprawdzoną i docenioną przez Klientki bluzę medyczną ELIDE. W nowym modelu zastosowano mocniejszy materiał co pozwoliło zmniejszyć gramaturę (dzięki czemu bluza medyczna zapewnia lepszy przepływ powietrza – co przekłada się na jej komfort użytkowania).

W nowej bluzie nie zabrakło również praktycznych i sprawdzonych rozwiązań. Wygodne, nierdzewne napy są dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe guziki i lepiej radzą sobie z wielokrotnym praniem. 3 praktyczne kieszenie pozwolą przechować wiele potrzebnych w czasie pracy rzeczy.