Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego bluzy kucharskie robione są w taki a nie w inny sposób? Postanowiliśmy to pokazać na filmie. Przetestowaliśmy jedną z dostępnych w naszym sklepie internetowym bluz kucharskich firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep kliknij przycisk poniżej:

BLUZA KUCHARSKA – SKLEP INTERNETOWYBluza kucharska pełni dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze zapewniają kucharzowi elegancki i profesjonalny wygląd a po drugie, zapewnia ochrone. W czasie pracy w kuchni może wydarzyć się wiele wypadków. Ryzyko poparzenia wrzątkiem lub gorącym olejem jest niezwykle wysokie. Z tego powodu oferowane przez nas bluzy kucharskie posiadają specjalny fason, dzięki któremu klatkę piersiową i brzuch kucharza chronią dwie warstwy materiału zachodzące na siebie. Ponadto wszystkie bluzy kucharskie posiadają specjalne guziki lub napy, dzięki którym można je błyskawicznie zdjąć (jest to istatone np. w przypadku gdyby na bluzę wylał się wrzący olej).

W naszym sklepie dostępne są profesjonalne bluzy kucharskie produkowane przez polskiego producetna – firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Posiadają one elegancki fason i charakteryzują się wysokim komfortem uzytkowania. Bluzy wykonane są z wysokiej jakości materiału co zapewnia dłuższy okres użytkowania odzieży. Na specjalne zamówienie jeteśmy w stanie wykonać hafty: imienny, flagi lub logo firmy.