Już od jakiegoś czasu w ofercie naszego sklepu można znaleźć bieliznę termoaktywną firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Sam miałem okazję wiele razy ją wypróbować i to w różnych warunkach (na biegówkach, w górach czy w pracy) i uważam, że sprawdza się rewelacyjnie. Odprowadza pot zapobiegając tworzeniu się zimnych plam na ciele. Bielizna termoaktywna jest niezwykle wygodna – bardzo dobrze przylega do ciała równocześnie zapewniając swobodę ruchów.

Dobra bieliznę termoaktywną firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK znajdziesz na stronie:

BIELIZNA TERMOAKTYWNA

 

Bielizna termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK składa się z kilku części:

koszulka termoaktywna,

kalesony termoaktywne,

skarpety termoaktywne,

kominiarka termoaktywna.

W szczególności polecam bieliznę termoaktywną zawierającą jony srebra i włókna  PROLEN. To one właśnie zajmują się odprowadzaniem potu na zewnątrz i usuwaniu nieprzyjemnego zapachu, ograniczając jednocześnie rozwój nieporządanych bakterii na skórze.

Na uwagę zasługuje również wygoda i komfort jaką zapewnia ta dobra bielizna termoaktywna. Bezuciskowe ściągacze zostały wykonane z elastycznej przędzy bez dodatku klasycznych gumek, dzięki czemu produkt dobrze przylega ale nie uciska ciała. Materiał nie przykleja się do ciała zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.

Bielizna termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK charakteryzuje się też jakością wykonania:

– świeżość i trwałość kolorów,

– odporna na tarcie i pilling,

– odporna na działanie promieni UV.

 

Bieliznę termoaktywną poleca również Taddy Błażusiak: Mistrz Świata w Enduro:

______________________________________________________________________________________________