Mam przyjemność poinformować Państwa, że pokrowce samochodowe polskiego producenta – firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK, które znajdują się w ofercie naszego sklepu otrzymały certyfikat TUV Rheinland. KEGEL-BŁAŻUSIAK jest więc jedyną firmą w Polsce, która otrzymała ten certyfikat na produkowane pokrowce samochodowe!

Certyfikat TUV obejmuje aktualnie pokrowce samochodowe: Perun, Scotland i Weles oraz pokrowce które wkrótce wejdą do naszej oferty: Ares i Poseidon.

Pokrowce dostępne są na naszej stronie (link obok) -> POKROWCE SAMOCHODOWE KEGEL BŁAŻUSIAK

Badania:

W procesie certyfikacji badaniu poddane zostały specjalne szwy pokrowców w miejscach bocznych poduszek powietrznych (badania te potwierdziły ich bezpieczeństwo). Warto dodać, że takie same szwy pod poduszki powietrzne Air Bag (według identycznej technologii) posiadają wszystkie oferowane przez nas pokrowce przystosowane do bocznych poduszek powietrznych (także w tych nie objętych certyfikatem TUV, a objętych certyfikatem PIMOT).

Czym jest certyfiakt TUV?

T+M jest całościowym certyfikatem potwierdzający jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas pokrowców samochodowych. Potwierdza on, że wymienione w nim pokrowce mogą być bezpiecznie użytkowane na fotelach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne i są wykonane z materiałów trudnopalnych. Bardzo ważne jest to, że TUV Rheinland systematycznie kontroluje proces produkcji i system jakości pokrowców firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Szczegółowe informacje odnośnie certyfikatu dostępne są na stronie -> TUV Rheinland

Pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK przystosowane do poduszek AIR BAG przeszły również pomyślnie testy Polskiego Instytutu Motoryzacji i otrzymały Certyfikat PIMOT. Firma otrzymała również ZŁOTY LAUR KLIENTA 2012 w kategorii pokrowce samochodowe.

Certyfikat:

______________________________________________________________________________________________