Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2015”, które odbędą się 24-26 kwietnia w miejscowości Bielsko Biała w Hali pod Dębowcem na ulicy Karbowej 26. Uroczyste otwarcie targów odbędzie się w piątek o godzinie 11:00.

Szczególnie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia stoiska sklepu fryda.com.pl, gdzie będzie można obejrzeć markową odzież roboczą polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK. Odpowiemy również na wszystkie pytania związane z odzieżą do pracy i pomożemy ubrać w nią pracowników firmy.

Aby zachęcić Cię do odwiedzenia targów mamy dla Ciebie ZAPROSZENIE, które upoważnia Cię do bezpłatnego wejścia na 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko-Biała .

POBIERZ ZAPROSZENIE NA 47 TARGI BUDOWNICTWA i WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Podczas trwania targów będzie można obejrzeć stoiska wielu innych wystawców związanych z branżą budowlaną. Ponadto odbędzie się szereg ciekawych konferencji i prelekcji takich jak np.:

  • Konferencja Inteligentny Budynek Pasywny (z udziałem p. Güntera Schlagowskiego).
  • Wizja – Budownictwo Pasywne; „Podstawy innowacyjnych budynków pasywnych i czy się to się opłaca? (prelegent Günter Schlagowski i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego).
  • Inteligentne systemy zarządzania dla efektywności energetycznej budynków. (prelegent – dr inż. Grzegorz Wróbel, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Akademii GórniczoHutniczej w Krakowie).
  • Najnowsze technologie i materiały budowlane dla budownictwa pasywnego. (prelegent prof. ATH dr hab. Janusz Juraszek).
  • Automatyka budynkowa dla domów energooszczędnych i pasywnych. (prelegent: dr inż. Marcin Pawlik, projektant DLJM System Sp. z o.o.).

Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko Biała